KONTAKT

Tagasi esilehele

InnerLight tellimislehele

Supergreens´i tarvitamisõpetus

Supergreens pH Prime tilgad

Tooteid saab tellida InnerLighti kodulehe kaudu või kui see ei sobi, siis minu kaudu.

Kui toodete hindu vaatate, siis dollarites hinnale lisandub käibemaks ja trantspordi kulu, maksta saab krediitkaardiga.

Innerlighti kodulehel saate registreeruda ka püsikliendiks ning osta tooteid 15% soodsamalt. Mingeid kohustusi ja piiranguid pole. Võimalik on tellida tooteid ka 25% soodsamalt, kui teete püsitellimuse tellides kuus minimaalselt 40 punkti eest. (Saab teha ühe(40CV), kolme(120CV) või kuue(240CV) kuu tellimuse korraga)

Robert O. Young, PhD ja Shelly Redford Young

Tõlkija: Raili Puskar

pH Ime Tasakaalusta oma toitumist Paranda oma tervist

USA teadlase, mikrobioloog Robert O. Youngi raamat „pH IME” aitab aru saada, mida kujutavad endast meie kehas toimuvad energeetilised protsessid ning milline on toitumise tähtsus organismi sisekeskkonna happe-aluse tasakaalule ehk pH-le.
Raamatus on palju näiteid, kuidas inimesed oma eluviise muutes ja õigesti toituma hakates on saanud tagasi eluenergia ja tervise, kuid selle saavutamiseks tuleb varuda aega ja kannatlikkust, sest esimese kahe nädala jooksul ägenevad tavaliselt eelnevad kroonilised haigusseisundid, mille põhjuseks tegelikult ju ongi kudede madal pH. Seetõttu peaks iga inimene mõistma, et paranemine (pH aluselisemaks muutumine) algab samade kaebuste esilekerkimisega, mille tõttu otsustati oma eluviise muutma hakata: suurem väsimus, uimasus, pearinglus, peavalud, iiveldus jne.
Need lugejad, kes R.O. Youngi raamatu põhjal oma toitumisharjumusi ja elustiili muuta otsustavad, saavad hiljem nautida suurepärast enesetunnet.Rahva raamatus peaks kindlasti müügil olema.

Dr. O. Young raamat on nüüd ka eesti keeles saadaval. Osta saab nii minu käest kui ka raamatukauplustest.

pH Ime raamat