KONTAKT

Tagasi esilehele

Kas sa kannatad organismi ülihappelisuse tõttu?

Väsimus
Väsimus on tõenäoliselt kõige märkimisväärsem organismi ülehappesuse tagajärg. Happelises keskkonnas tekkinud mürgid (toksiinid) vähendavad valkude (proteiinide) ja mineraalide imendumist, ja see omakorda nõrgestab meie keha võimet toota ensüüme ja hormoone.

Organismi ülehappesus häirib ka rakkude taastumist ja energia tootmiseks vajalike aineosakeste tekkimist. Tagajärjeks on väsimus ja üldine nõrkustunne.

SuperGreen ja Prime pH toovad organismi elutähtsad toitained ja kergelt omandatavad valkained. SuperGreen ja Prime pH puhastavad ja energiseerivad hapetest räsitud organismi tõhusalt. Need ained tugevdavad ka organismi vastupanuvõimet ja leevendavad happejääkidest põhjustatud raku- ja koekorrosiooni.

Allergiad!
Lagunemata valkainete imendumine on allergia tekkimise tähtsaim põhjus. Seedesüsteem nõrgeneb ülehappesuse tõttu ja see takistab aminohapete täielikku lagunemist, põhjustades sageli toiduallergiaid.
Ülihappesus võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone ja ülitundlikkust.

SuperGreen koos Prime pH-ga ja teised Innerlighti tooted aitavad tasakaalustada organismi pH-d, neutraliseerides üleliigsed happed.

Rasv on hapetest tulenev probleem?
Üks doktor Robert O. Youngi tuntumatest avastustest on tema teooria ülekaalulisuse põhjustest. Ta on tõestanud, et rasv on tegelikult ülihappesusest tulenev probleem. Mida see tähendab? Kui organism on liialt happeline, hakkab see tootma rasvarakke, mis transpordivad happed eemale elutähtsatest organistest, et neid kahjustumisest säästa. Järelikult on rasva kogunemine organismi kaitsereaktsioon ja rasv on meie ”elupäästja”.

Ülekaalulisus on keha ”häiresignaal”, mis annab märku liigsetest hapetest. Kuidas leida lahendus? uuda oma organism leeliselisemaks ja anna sellele lisaenergiat.

Aga alakaal?
Teine terviseprobleem on organismis kasvav pärm ja seened, mis on tekkinud ja elavad ülihappelises organismis. Pärm ja seened kasutavad toiduks toitaineid ning vähendavad toidu keemilist ja mehaanilist imendumist kuni poole võrra. Pärm ja seened põhjustavad paljudel inimestel liigset kõhnumist, ja see pole tervisele sugugi vähem ohtlik kui ülekaalulisus.

Ilma valkudeta ei suuda organism moodustada uusi kudesid, toota ensüüme, hormoone või sadu teisi keemilisi ühendeid , mis on olulised rakuenergiale ja elutegevusele.

Tulemuseks on väsimus, nõrkus, haiglane tunne ja kaalu kõikumine.

Terve inimene ei ole ei üle- ega alakaaluline. Sa saad alustada oma keha tervisliku seisundi parandamist, tasakaalustamist ja harmoniseerimist, kasutades Innerlighti tooteid. Organismi leeliselisemaks muutmine viib loomulikku teed pidi keha ideaalkaalu saavutamiseni.

Uus Bioloogia (The New Biology™)
Uus bioloogia (The New Biolology™) tähendab kõige lihtsamalt väljendatuna seda, et organismi ülehappesus on kõigi haiguste ainuke tegelik põhjus. Vastandiks on vana bioloogia, mis põhineb 19.saj teisel poolel avaldatud Louis Pasteuri tööle. Vana bioloogia põhineb ideel, et haiguste põhjustajaks on bakterid ja viirused, mis tungivad organismi väljastpoolt

Dr Robert O. Young on tuvastanud, et kui hapete ja aluste tasakaal on paigas, ei jää inimene haigeks ja puuduvad ka kaaluprobleemid.

pH skaala
Kui kala on haige, siis vaheta vesi! pH Ime