KONTAKT

Tagasi esilehele

Aaloe aknalaual "Rahvaravitseja" loo põhjal

Aloe barbadensis miller

Aloe barbadensis Miller (Aloe Vera)

Aaloede perekond koosneb enam kui 200 liigist. Inimesele toob neist kõige suuremat kasu harilik aaloe, Aloe barbadensis Miller (Aloe Vera). See taim sarnaneb kaktusega, kuid tegelikult kuulub ta liilialiste sugukonda.
Aaloe on lihaktaim, st taim, millel on seest sültja koostisega lihavad lehed. Seda geeli ongi inimkond sajandite kestel ilu ja tervise säilitamiseks kasutanud. Aaloe kasvab kuumas ning kuivas kliimas. Vanal ajal imetlesid ja kasutasid seda laialt kreeklased ning egiptlased.
Aloe Verat kasutatakse mitmel otstarbel. Tema mahla võib juua või panna naha peale. Mitu tootesarja, mida meie firma toodab, hõlmavad praktiliselt kogu Aloe Vera kasutusala - toitumist, isiklikku hügieeni, nahahooldust, meigivahendeid. Aloe Vera on meie toodete olulisim koostisosa. Me ei lisa seda vaid paar piiska, vaid alustame koostisosade loetelu 100-protsendilisest Aloe Vera Gel'ist, ühendades seda teiste selle tooteliigi jaoks vajalike komponentidega.
Värskus on garanteeritud. Sõna otseses mõttes paar minutit pärast koore eemaldamist aaloe mahl stabiliseeritakse firma poolt patenteeritud meetodil ning paar tundi pärast lehtede korjamist villitakse toodang hermeetiliselt pudelisse - selleks, et saaksite ise veenduda ALOE VERA toimejõus.

Forever Living kasutab oma toodetes kõige tugevatoimelisemat aaloe liiki, endi poolt kasvatatud Aloe Barbadensis Miller -taime, mis esineb toodetes ka põhikomponendina. Kui paljud firmad lisavad oma toodetesse Aloe Verat, siis Forever Living toimib vastupidiselt. Alustatakse vastkorjatud Aloe Verast, mistõttu on aaloe paljudes toodetes ka esimeseks koostisosaks.

OMADUSED:

* Tomib nahal, limaskestadel, maos ning soolestikus.

* Uuringud näitavad, et Aloe Vera ainulaadsetel omadustel on positiivne mõju nii inimestele kui loomadele.

SERTIFITSEERITUD TOOTED:

Tõestuseks kõrgest kvaliteedist on tooted sertifitseeritud sõltumatute organisatsioonide poolt:

sertifikaadid
Forever Living

MINU LEMMIKUD

Aaloe Pulkdeodorant Aloe Vera Geel Aloe First MPD Universaalpuhastusvahend